O firmie

O firmie

Kim jesteśmy?

AMERICAR to zespół posiadający bogate doświadczenie zarówno w imporcie samochodów jak i w ich kompleksowych naprawach. 

W zespole AMERICAR mamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w importowaniu pojazdów z USA i Kanady. Wszelkie procedury domów aukcyjnych, transportu drogowego czy frachtu morskiego oraz tematyka celna, akcyzowa oraz podatkowa są nam doskonale znane i nic nas nie jest w stanie zaskoczyć! 

Przez wiele lat zajmowaliśmy się naprawami mechanicznymi, blacharsko – lakierniczymi oraz w zakresie elektryki samochodowej. Trudniliśmy się tym zarówno w Polsce jak i w USA. Dzięki temu możemy dość precyzyjnie pomóc klientowi w oszacowaniu kosztów naprawy oraz w znalezieniu odpowiedniego fachowca z wolnym terminem. 

Jeśli szukasz firmy, której można powierzyć import samochodu z czystym sumieniem – dobrze trafiłeś! Doradzimy i pomożemy na każdym etapie! 

import z usa proces 8
import aut z usa proces 1
Kim są nasi klienci?

Obsługujemy klientów z całej Polski

Nasze biuro mieści się w Rzeszowie, ale obsługujemy klientów z całej Polski! Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz liczyć na bezproblemowy kontakt oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Wszystko możemy załatwić mailowo i telefonicznie. A jeśli chcesz nas odwiedzić – drzwi naszego biura są dla Ciebie zawsze otwarte! 

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie realizacji zlecenia importu pojazdu z USA lub Kanady.

Zastanawiasz się czy warto?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z ekspertem!